Impresszum

Munkatársaink

Ügyvezető
Virágh Márton - mviragh@project029.hu
 
Operatív igazgató
Babinecz Mónika - mbabinecz@project029.hu
 
Marketingmenedzser
Kovács Judit - jkovacs@project029.hu
 
Ügyfélszolgálat
Cseresznye Anita - acseresznye@project029.hu
 
Video Producer
Cs. Nagy Endre - enagy@project029.hu
 

PC World szerkesztőség


Főszerkesztő
Molnár József - jmolnar@pcworld.hu
  Online főszerkesztő
Madarász Zoltán - zmadarasz@pcworld.hu
 
Főszerkesztő-helyettes
Erdős Márton - merdos@pcworld.hu
   
 
Lapszerkesztő
Kudella Magdolna - mkudella@pcworld.hu
   
 
Munkatársak
Vörös Lóránd - lvoros@pcworld.hu
Lukács Richárd - rlukacs@pcworld.hu
Jancsó Orsolya - ojancso@yahoo.com
Mészáros Csaba - mcsaba@pcworld.hu
Wiezner István - iwiezner@pcworld.hu
  Egri Imre - iegri@pcworld.hu
Harangi László - lharangi@pcworld.hu
Horváth Máté - mate@matehorvath.com
Weisz Tamás - giraffew@gmail.com
 
Olvasószerkesztő
Cseh Vanda - vcseh@project029.hu
 
Tördelő grafikus
Berényi Teréz - tberenyi@pcworld.hu
Király Zoltán - zkiraly@pcworld.hu
  Lukács Gergely - glukacs@pcworld.hu
 
Címlap
Molnár Márti - itram.czar@gmail.com
 
Szerkesztőségi titkár
Cseresznye Anita - acseresznye@project029.hu
 
A szerkesztőségi anyagok vírusellenőrzését az ESET biztonsági programokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosítja számunkra

GameStar szerkesztőség

Főszerkesztő
Mocsáry József - jmocsary@gamestar.hu
  Főszerkesztő-helyettes
Vörös Lóránd - lvoros@gamestar.hu
 
Online főszerkesztő
Horváth Péter - phorvath@gamestar.hu
  Online főszerkesztő-helyettes
Erdei Patrik - perdei@gamestar.hu
 
 
Lapszerkesztő
Kudella Magdolna - mkudella@gamestar.hu
   
 
Munkatársak
Ledneczki József - jledneczki@gamestar.hu
Kudella Magdolna - mkudella@gamestar.hu
Szabó Dániel - szada@gamestar.hu
Tóth Marcell - toth@project029.com
Mátyus Tamás - tmatyus@gamestar.hu
Hadházi Dániel - hadhazi@project029.com
Maurer Andor - amaurer@gamestar.hu
Sipos Adorjan - asipos@gamestar.hu
Hajdú Gábor - ghajdu@gamestar.hu
  Rátfai Gábor - gratfai@gamestar.hu
Bátky Zoltán- zoltanbatky@gmail.com
Berze András - aberze@gamestar.hu
Tóth Ádám - atoth@project029.com
Tóth Lajos - ltoth@gamestar.hu
Vigh Attila - avigh@gamestar.hu
Szilágyi Enikő - eszilagyi@project029.hu
Csatári Tamás - tcsatari@gamestar.hu
Faragó Krisztián - kfarago@gamestar.hu
 
Olvasószerkesztő
Cseh Vanda - vcseh@project029.hu
 
Tördelő grafikus
Berényi Teréz - tberenyi@gamestar.hu
  Tördelő grafikus
Lukács Gergely - glukacs@gamestar.hu
 
Szerkesztőségi titkár
Cseresznye Anita - acseresznye@project029.hu

Computerworld szerkesztőség

B2B üzletágvezető, Computerworld lapigazgató
Mester Sándor - smester@computerworld.hu
 
Vezető szerkesztő
Kelenhegyi Péter - pkelenhegyi@computerworld.hu
 
 
Online főszerkesztő
Mészáros Csaba - csmeszaros@computerworld.hu
   
 
Munkatársak
Kis Endre - ekis@computerworld.hu
Mallász Judit - jmallasz@computerworld.hu
 
Olvasószerkesztő
Váczy Laura - lvaczy@project029.hu
 
Tördelő grafikus
Király Zoltán - zkiraly@project029.hu
 
Szerkesztőségi titkár
Cseresznye Anita - acseresznye@project029.hu

Puliwood szerkesztőség

Főszerkesztők
Szabó Dániel - szada@puliwood.hu
Pavlics Tamás - tompowell@puliwood.hu
   
 
Munkatársak
Kónya Sándor - skonya@puliwood.hu
Bagi Levente - bagilevente@puliwood.hu
Fonyódi Noémi - nfonyodi@puliwood.hu
Nagy Zoltán - znagy@puliwood.hu
Som Balázs - sombalazs@puliwood.hu
Bacs Veronika - vbacs@puliwood.hu
  Molnár Dávid - mdavid@puliwood.hu
Milány Botond - bmilany@puliwood.hu
Nánási Anita - nanasianita@puliwood.hu
Pénzes László - pl@puliwood.hu
Jasinka Ádám - jasi@puliwood.hu
Jancsó Orsolya - ojancso@puliwood.hu
 
Sajtókapcsolat
puliwood@project029.hu
 

Budapest Telegraph

Foreign language editor
Iván Sellei - isellei@gmail.com
Főszerkesztő
Zsolt Mártha - jolland@gmail.com
 

Kereskedelmi iroda

SmartSense Hungary Kft.
Telefon
(+36 1) 577-4316
  Fax
(+36 1) 266-4274
E-mail
abohn@smartsense.hu
  Médiaajánlatok
smartsense.hu/portfolio
 
Kereskedelmi iroda titkára
Bohn Andrea - abohn@smartsense.hu
 

Terjesztés, előfizetés

Kiadja a Project029 Media and Communications Kft.
1036 Budapest, Lajos u. 78. IV. em.
Levélcím: 1374 Budapest 5, Pf. 578
 
A Project029 Media and Communications Kft. kiadványait a Lapker ZRt., alternatív terjesztők és egyes számítástechnikai és telekommunikációs szaküzletek terjesztik. Nyomtatott kiadványaink előfizethetők a kiadó ügyfélszolgálatán, a hírlapkézbesítőknél, az ország bármelyik postáján (információ: 06-80 444-444; hirlapelofizetes@posta.hu), Budapesten a Hírlap Ügyfélszolgálati Irodákban, a Központi Hírlap Centrumnál (Bp., VIII. ker. Orczy tér 1., tel.: 477-6300), valamint OTP-bankkártyával rendelkező olvasóink számára az InterTicketnél (a 266-0000-as számon, 9-20 óra között). A lap régebbi számai megvásárolhatók ügyfélszolgálatunkon (nyitva tartás: H-Cs: 8.30-16.30, P: 8.30-15.00 óráig), illetve elektronikusan a mediashop.idg.hu honlapon vagy a e-mail címen.
PC World, GameStar
Nyomás és kötészet
Ipress Center Central Europe Zrt.
  Ügyvezető igazgató
Lakatos Viktor
Cím
(2600 Vác Nádas u. 8.)
Computerworld
Nyomás és kötészet
Keskeny és Társai 2001 Kft.
  Ügyvezető igazgató
Keskeny Árpád
Ügyfélszolgálat
Telefon
(+36 1) 577-4301
  Fax
(+36 1) 266-4343
E-mail
terjesztes@project029.hu
  MédiaShop
mediashop.idg.hu
Lapjaink megjelenése, árai
PC World
ISSN 1785-4717
Havilap, minden hónap első péntekje
Lapszám ára DVD-melléklettel
1 995 Ft
  Előfizetési díj DVD-melléklettel
Egy évre 16 980 Ft
Fél évre 8970 Ft
Negyed évre 4740 Ft
GameStar
ISSN 1787-9027
Havilap, minden hónap harmadik péntekje
   
Lapszám ára teljes játékkal
1 995 Ft
  Előfizetési díj
Egy évre 19 020 Ft
Fél évre 9870 Ft
Negyed évre 4920 Ft
Computerworld-Számítástechnika
ISSN 0237-7837
Megjelenik havonta 2 alkalommal
   
Lapszám ára
495 Ft
  Előfizetési díj
Egy évre 10 860 Ft
Fél évre 5460 Ft
Negyed évre 2745 Ft
 
Lapjainkat a MATESZ auditálja.
Olvasóink szokásait a Nemzeti Médiaanalízis méri fel.

Jogi közlemény

Szerkesztőségünk a kéziratokat lehetőségei szerint gondozza, de nem vállalja azok visszaküldését, megőrzését. Kiadványainkban megjelenő valamennyi cikket (eredetiben vagy fordításban), minden megjelent képet, táblázatot stb. szerzői jog véd.
Bármilyen másodlagos terjesztésük, nyilvános vagy üzleti felhasználásuk kizárólag a kiadó előzetes engedélyével történhet. Az újságok mellé csomagolt demó DVD/CD-k a kiadványok térítésmentes ajándékai, önállóan forgalomba nem hozhatók.
A DVD/CD-ken található programokat a szerkesztőség a legnagyobb figyelemmel gondozza, ám azok tartalmáért, illetve a programok futásáért felelősséget nem vállal.
A hirdetéseket a kiadó a legnagyobb körültekintéssel kezeli, ám azok tartalmáért felelősséget nem vállal.
Az esetlegesen hibás DVD/CD-ket postán juttassa el ügyfélszolgálatunkra, térítésmentesen kicseréljük azokat.
A szerkesztőségi anyagok vírusellenőrzését a NOD32 Antivirus programokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosít számunkra.
Lépjen kapcsolatba velünk

Kapcsolat

Project029 Media and Communications Kft.
Cim: 1036 Budapest, Lajos u. 78. IV. em.
Tel: (+36 1) 577-4301
E-mail: info@project029.hu

Ügyfélszolgálat

Sajtókapcsolat

  • Kérjük partnereinket, hogy sajtóközleményeiket a következő e-mail címre küldjék: sajto@project029.hu