Impresszum

Munkatársaink

Ügyvezető
Virágh Márton - mviragh@project029.hu
 
Operatív igazgató
Babinecz Mónika - mbabinecz@project029.hu
 
B2B, Computerworld lapigazgató
Bozsoki Dániel - dbozsoki@computerworld.hu
 
B2C, Online lapigazgató
Horváth Péter - phorvath@project029.hu
 
Ügyfélszolgálat
terjesztes@project029.hu
 

PC World szerkesztőség

Főszerkesztő
Erdős Márton - merdos@pcworld.hu
  Online főszerkesztő
Bátky Zoltán - zbatky@pcworld.hu
 
Főszerkesztő-helyettes
Vörös Lóránd - lvoros@pcworld.hu
   
 
Olvasószerkesztő
Cseh Vanda - vcseh@project029.hu
   
 
Munkatársak
Lukács Richárd - rlukacs@pcworld.hu
Jancsó Orsolya - ojancso@yahoo.com
Wiezner István - iwiezner@pcworld.hu Molnár József - jmolnar@pcworld.hu
  Egri Imre - iegri@pcworld.hu
Harangi László - lharangi@pcworld.hu
Horváth Máté - mate@matehorvath.com
Weisz Tamás - giraffew@gmail.com
 
Tördelő grafikus
Berényi Teréz - tberenyi@pcworld.hu
Molnár Márti - itram.czar@gmail.com
  Király Zoltán - zkiraly@pcworld.hu
 
A szerkesztőségi anyagok vírusellenőrzését az ESET biztonsági programokkal végezzük, amelyet a szoftver magyarországi forgalmazója, a Sicontact Kft. biztosítja számunkra

GameStar szerkesztőség

Online főszerkesztő
Horváth Péter - phorvath@gamestar.hu
  Online főszerkesztő-helyettes
Erdei Patrik - perdei@gamestar.hu
 
Vezető szerkesztők
Hajdú Gábor - ghajdu@gamestar.hu
 
Vörös Lóránd - lvoros@gamestar.hu
 
Munkatársak
Ledneczki József - jledneczki@gamestar.hu
Szabó Dániel - szada@gamestar.hu
Rátfai Gábor - gratfai@gamestar.hu
Bátky Zoltán - zbatky@gamestar.hu
  Berze András - aberze@gamestar.hu
Tóth Ádám - gamestar.hu
Major Szabolcs - szmajor@gamestar.hu
 
Szerkesztőségi elérhetőség
gso@gamestar.hu
 

Computerworld szerkesztőség

Főszerkesztő
Kelenhegyi Péter - pkelenhegyi@computerworld.hu
 
Munkatársak
Kis Endre - ekis@computerworld.hu
Mallász Judit - jmallasz@computerworld.hu
 
 
Olvasószerkesztő
Pál Attila - pattila@computerworld.hu
 
Tördelő grafikus
Király Zoltán - zkiraly@project029.hu
 
Computerworld.hu
Bátky Zoltán online brand manager - zbatky@computerworld.hu

Munkatársak:
Major Szabolcs
Móray Gábor
Urbán Anikó
 

Puliwood szerkesztőség

Főszerkesztő:
Szabó Dániel - szada@puliwood.hu
  Főszerkesztő-helyettes:
Pavlics Tamás - tompowell@puliwood.hu
 
Munkatársak
Bagi Levente
Fonyódi Noémi
Gaál Alexander
Goretity Dániel
Hegedűs Attila
Kátai Levente
  Kovács Gergő
Kónya Sándor
Milány Botond
Molnár Dávid
Péter Zsombor
Török Tamás
 
Sajtókapcsolat
puliwood@project029.hu
   
 

Kereskedelmi iroda

SmartSense Hungary Kft.
 
Telefon
(+36 1) 577-4316
  Fax
(+36 1) 266-4274
 
E-mail
abohn@smartsense.hu
  Médiaajánlatok
smartsense.hu/portfolio
 
Kereskedelmi iroda titkára
Bohn Andrea - abohn@smartsense.hu
 

Terjesztés, előfizetés

Kiadja a Project029 Media and Communications Kft.
1132 Budapest, Visegrádi utca 31.
Levélcím: 1374 Budapest 5, Pf. 578
 
A Project029 Media and Communications Kft. kiadványait a Lapker ZRt., alternatív terjesztők és egyes számítástechnikai és telekommunikációs szaküzletek terjesztik. Nyomtatott kiadványaink előfizethetők a kiadó ügyfélszolgálatán, a hírlapkézbesítőknél, az ország bármelyik postáján (információ: 06-80 444-444; hirlapelofizetes@posta.hu), Budapesten a Hírlap Ügyfélszolgálati Irodákban, a Központi Hírlap Centrumnál (Bp., VIII. ker. Orczy tér 1., tel.: 477-6300), valamint OTP-bankkártyával rendelkező olvasóink számára az InterTicketnél (a 266-0000-as számon, 9-20 óra között). A lap régebbi számai megvásárolhatók ügyfélszolgálatunkon (nyitva tartás: ügyfélszolgálati változás), illetve elektronikusan a piacter.project029.hu honlapon vagy a e-mail címen.

PCWorld nyomás és kötészet: IPRESS CENTER Central Europe Zrt.
Vezérigazgató: Borbás Gábor
Cím: (2600 Vác Nádas u. 8.)
   
 
Computerworld nyomás és kötészet: Keskeny és Társai 2001 Kft.
Ügyvezető igazgató: Keskeny Árpád
   
 
Ügyfélszolgálat
Telefon
(+36 1) 577-4301
  Fax
(+36 1) 266-4343
 
E-mail
terjesztes@project029.hu
  MédiaShop
piacter.project029.hu
 
Lapjaink megjelenése, árai
 
PC World
ISSN 1785-4717
Havilap, minden hónap első péntekje
Lapszám ára
1 995 Ft
  Előfizetési díj
Egy évre 18 960 Ft
Fél évre 10 020 Ft
Negyed évre 5295 Ft
 
Computerworld-Számítástechnika
ISSN 0237-7837
Megjelenik havonta 2 alkalommal
   
Lapszám ára
495 Ft
  Előfizetési díj
Egy évre 10 860 Ft
Fél évre 5460 Ft
Negyed évre 2745 Ft
 
Lapjainkat a MATESZ auditálja.
Olvasóink szokásait a Nemzeti Médiaanalízis méri fel.
 

Jogi közlemény

Szerkesztőségünk a kéziratokat lehetőségei szerint gondozza, de nem vállalja azok visszaküldését, megőrzését. Kiadványainkban megjelenő valamennyi cikket (eredetiben vagy fordításban), minden megjelent képet, táblázatot stb. szerzői jog véd.
Bármilyen másodlagos terjesztésük, nyilvános vagy üzleti felhasználásuk kizárólag a kiadó előzetes engedélyével történhet.
A hirdetéseket a kiadó a legnagyobb körültekintéssel kezeli, ám azok tartalmáért felelősséget nem vállal.
Lépjen kapcsolatba velünk

Kapcsolat

Project029 Media and Communications Kft.
Cim: 1132 Budapest, Visegrádi utca 31.
Tel: (+36 1) 577-4301
E-mail: info@project029.hu

Ügyfélszolgálat

Sajtókapcsolat

  • Kérjük partnereinket, hogy sajtóközleményeiket a következő e-mail címre küldjék: sajto@project029.hu

© 2020 Project029 Media and Communications Kft., minden jog fenntartva.